Vážení obchodní přátelé, omluvte prosím možnou dočasnou nedostupnost některých odkazů. V průběhu následujících dní bude probíhat údržba webových stránek. V případě nenalezení některých položek nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech či emailu: obchod@vyza.cz Děkujeme.

Žebříky pro požární sport

Žebříky pro hasičský sport jsou vlastně speciálním sportovním vybavením sloužícím v hasičském sportu ke zdolávání cvičné věže. Pro zdolání cvičné věže jsou však zapotřebí žebříky té nejvyšší kvality a takové žebřík vyrábí a dodává firma SWS Tauchman s.r.o.

Obliba žebříků firmy Tauchman vzrostla v posledních letech natolik, že jej začali používat zákazníci nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Slovenska, Rumunska, a co nás obzvlášť těší, také z Turecka, z pořadatelské země 8. mistrovství světa v požárním a záchranářském sportu.

Výroba žebříků pro požární sport má v naší firmě již více jak desetiletou tradici. Dnes v nabídce naleznete především žebříky s nerezovými a titanovými háky. Kvalita našich žebříků je potvrzena také certifikátem dle ČSN EN 1147.

 
2635
206681263520668
Značky

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem