Chladicí vesta přes hlavu UNISIZE - OZ CP11

Chladicí vesta přes hlavu UNISIZE má univerzální velikost. Vesta je speciálně vyvinutá jako ochrana proti negativním účinkům přehřátí organismu a dehydrataci.

Skladem
Kód: 15371
4 416,50 Kč –3 % 4 295,50 Kč 3 550 Kč bez DPH 4 295,50 Kč / 1 ks
Kategorie: Spodní prádlo
Záruka: 5 let
Chladicí vesta přes hlavu UNISIZE, pro hasiče
ZdarmaZdarma 4 416,50 Kč –3 %

Základní specifikace chladicí vesty přes hlavu UNISIZE - OZ CP11

Vrchní materiál je polyester / micromesh. Uvnitř kapes vesty jsou speciální netoxické gelové krystaly, které nedráždí pokožku ani sliznice.

Vesta napodobuje přirozený proces ochlazování těla, snižuje teplotu pokožky až o 17°C a udržuje pokožku suchou a chladnou. Použita na oblečení snižuje teplotu až o 12°C. V zadní části má vesta pouze šest kapes na krystaly/gel k ochlazení okolí jater.

Ochlazením těla se také snižuje výdej tekutiny při pocení, a tím zpomaluje nástup dehydratace.

Vesta se obléká přes hlavu a na bocích utáhne šňůrkami. V aktivovaném stavu má vesta maximálně 1 kg.

POUŽITÍ

Chladicí prostředek stabilizuje přirozenou tělesnou teplotu. Pracovník se tak i při vyšších teplotách cítí komfortně, nedochází k jeho dehydrataci. Komfortní teplota zvyšuje efektivitu práce a snižuje riziko přehřátí organismu. Navíc povinnost chránit pracovníky před účinky tepla vyplývá i ze zákona.

Chladicí vesta přes hlavu UNISIZE obsahuje speciální krystaly, které se po 15 minutách ponoření do vody změní v gel. Ten má schopnost dlouhodobě udržovat teplotu. Proto může být produkt vložen do lednice nebo mrazničky, ochlazen na požadovanou teplotu a použit k ochlazení při práci ve vyšších teplotách.

Po sejmutí chladicího prostředku, pokud byl nošen 15 až 30 minut, zůstává chladicí účinek ještě delší dobu. Tato doba je závislá na okolní teplotě a fyzické aktivitě nositele. Ochlazení pokožky podpoří přirozený ochlazovací systém těla, který snižuje riziko přehřátí těla.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: