AED defibrilátor HEARTSINE, Samaritan PAD 500P (SAM 500P) s KPR navigac - poloautomatický

Kardiopulmonální resuscitace (CPR) a automatické externí defibrilátory (AED) jsou klíčové vazby v řetězci přežití náhlé zástavy srdce (SCA).

Skladem
Kód: 12710
Značka: HeartSine
45 736,79 Kč 37 799 Kč bez DPH 45 736,79 Kč / 1 ks
Kategorie: AED defibrilátory
Záruka: 4 roky
Provedení výboje: Poloautomatický
Čtyřletá životnost elektrod a baterie: Ano
Zvukové a vizuální ukazatele: Ano
Školení v KPR s metronomem: Ano
CPR Advisior: Ano
Vhodný pro pediatrické použití ( s Pediatric Pad-Pak): Ano

Základní AED defibrilátor poloautomatický HeartSine, Samaritan PAD 500P (SAM 500P) s KPR navigací

HeartSine® samaritan® PAD 500P s integrovanou funkcí CPR Advisor ™ splňuje více než jednoduchou funkci AED potřeby dvou klíčových vazeb v řetězci přežití. Nejen, že přístroj SAM 500P poskytuje život zachraňující šok, poskytuje vizuální a verbální zpětnou vazbu v reálném čase záchranáři o síle a rychlosti kompresí CPR během resuscitace SCA - účinně pomáhá záchranáři provádět KPR.

Zpětná vazba AED defibrilátor HeartSine samaritan PAD 500P (SAM 500P) s KPR navigací

CPR v reálném čase Zpětná vazba založená na ICG. Revoluční technologie HeartSine's Vlastní CPR poradce detekuje hloubku a rychlost použití KPR přes elektrody defibrilátoru, bez přidání akcelerometrů (nebo puky) běžně používané v jiných roztocích AED. Snadno sledovatelné vizuální a verbální průvodce. Navrženo pro snadné použití, Samaritan PAD 500P používá snadno srozumitelný vizuální a hlasový signál vyzve k vedení záchranáře celým procesem KPR, poskytuje specifickou zpětnou vazbu o síle a rychlosti stlačování. 

Připraveno k šoku

Nejvyšší úroveň ochrany před prachem a vodou. S hodnocením IP56, Samaritan PAD 500P defibrilátor nabízí bezkonkurenční odolnost. Klinicky ověřená technologie.3 Samaritan PAD 500P využívá patentovaná technologie elektrod a dvousložková technologie SCOPE ™, eskalující, nízkoenergetický průběh, který se automaticky nastavuje rozdíly v impedanci pacienta. Nejkompaktnější provedení. Při 1,1 kg a kompaktním půdorysu samaritan PAD je nejprenosnější AED mezi nejprodávanějšími značkami. 

Snadné vlastní

Dvě části, jedna expirace. Inovativní Pad-Pak, ™ integrovaná baterie a elektroda pro jednorázové použití s jedním datem expirace nabízí jednu jednoduchou údržbu každé čtyři roky. Nízké náklady na vlastnictví. Se skladovatelností 4 roky Pad-Pak nabízí značné úspory oproti jiným defibrilátorům které vyžadují samostatnou výměnu baterií a elektrod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: