Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete

Kód: 18488
ZDARMAZDARMA 6 474 Kč –5 %
Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete, HC N401
6 474 Kč –5 % 6 171 Kč 5 100 Kč bez DPH
Skladem

Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete je první pěnový alkoholový dezinfekční přípravek na světě s prokázanou plně virucidní účinností. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace dezinfekčního přípravku na ruce Deb Instant Foam Complete

To znamená, že je efektivní proti všem virům včetně viru ptačí chřipky H3N8 a viru lidské chřipky H3N2, humánnímu rhinoviru, HIV typ1, herpes simplex virus typ 1, virus hepatitis A, humánní rotavirus, virus prasečí chřipky H1N1, a skupině virů Filoviridae - např. ebola. Má prokázanou další účinnost. Je baktericidní, fungicidní a mykobaktericidní. Ničí 99,99 % řady běžných mikroorganismů.

POPIS VÝROBKU

Dezinfekční přípravek na ruce Deb Instant Foam Complete je první pěnový alkoholový dezinfekční přípravek na světě s prokázanou plně virucidní účinností. To znamená, že je efektivní proti všem virům včetně viru ptačí chřipky H3N8 a viru lidské chřipky H3N2, humánnímu rhinoviru, HIV typ1, herpes simplex virus typ 1, virus hepatitis A, humánní rotavirus, virus prasečí chřipky H1N1, a skupině virů Filoviridae - např. ebola. Má prokázanou další účinnost. Je baktericidní, fungicidní a mykobaktericidní. Ničí 99,99 % řady běžných mikroorganismů.

POUŽITÍ

Je nezbytný pro použití ve všech potravinářských a zdravotnických prostředích, kde je vyžadována vysoká úroveň hygieny rukou. Je také vhodný pro použití v kavárnách, kancelářích, hotelech, rekreačních prostorách a všech veřejných zařízeních za účelem prevence šíření mikroorganismů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Obecná hygiena: Aplikujte 1-2 dávky na suché a viditelně čisté ruce a důkladně rozetřete na celý povrch obou rukou po dobu 30 s nebo do zaschnutí(pro likvidaci virů 60s). neoplachujte a ruce neutírejte. 

Hygienická dezinfekce rukou podle EN 1500: Naneste 3,5 ml(5 dávek) a postupujte viz výše

Chirurgická dezinfekce rukou podle EN 12791:Naneste 3,5 ml(5 dávek) a standardním postupem rozemněte a podle potřeby přidávejte produkt tak, aby pokožka zůstala vlhká po dobu 3 minut.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Záruka: 2 roky
Objem: 1 l
Rozměry výrobku: 12,7 × 9 × 19 cm
Hmotnost: 1000 g
Možnosti likvidace: recyklace
Počet ks v balení: 6 ks × 1 l
Hodnota pH: pH 5-7,5