Hasicí zádový vak LESTECH, ERMAK 25 (žlutý)

Kód: 15542
Značka: Lestech
3 811,50 Kč –4 %
Hasicí zádový vak Lestech, ERMAK 25 (žlutý),01
3 811,50 Kč –4 % 3 654,20 Kč 3 020 Kč bez DPH 3 654,20 Kč / 1 ks
Skladem

Je používán profesionálními a dobrovolnými hasiči v České republice, mnoha státech EU i za jejími hranicemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti hasicí zádového vaku Lestech, ERMAK 25

Hasící zádový vak ERMAK je určen k hašení lesních a polních požárů. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obiznihlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při skl.

Kvalita hasicí zádového vaku Lestech, ERMAK 25

Hasící zádový vak ERMAK je druhá nejvyšší verze z ucelené řady hasících zádových vaků. Při návrhu ERMAKU byl kladen důraz na kvalitu, praktické vlastnosti a maximální komfort. Základem je dvouvrstvá konstrukce kde vnější robustní vrstva v dobře viditelné žluté barvě chrání vnitřní vrstvu, která nese vodu. Komfort zajištuje zádová dvojitá měkčená vložka, která je vložena mezi těmito vrstvami. Samozřejmostí je kompletní zádový systém.

Ermak
Cobra

Dvoučinná kovová ruční proudnice, která vyniká jednoduchou konstrukcí a velmi lehkým tahem. Proudnice je vybavena nástavcem umožňujícím regulaci výstupního proudu. Tento nástavec umožňuje také použít pěnu. Dvouvrstvá 3D konstrukce s robustní voděodolnou vnější vrstvou ve žluté dobře viditelné barvě. Vnitřní vrstva z tkaniny oboustraně potažené PVC. Dvouvrstvá měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě a zaručující maximální pohodlí. Zádový nosný systém se širokýmí ramenními a bederními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Rozměrné víčko pevně uchycené k vaku. Velké plastové madlo pro pohodlné přenášení naplněného vaku. Velká uložná přední kapsa.

 

Ermak
Ermak
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dečkový program
Záruka: 2 roky
Objem [l]: 25
Šířka [mm]: 470
Výška [mm]: 680
Délka [mm]: 140
Hmotnost [kg]: 2.4
Plný proud [m]: 12.0
Sprchový plochý proud [m]: 5.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: