Z důvodu výrazného navýšení vracejících se zásilek na dobírku jsme nuceni v současné době přistoupit na objednávky s platbou předem. Zboží expedujeme ihned po zaplacení zálohové faktury. Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci v těchto nelehkých časech.

Přenosný monitor TFT, CROSSFIRE

Monitor CROSSFIRE je lehký, kompaktní a jedinečný monitor, který je možno použít jak přenosný monitor, tak i monitor instalovaný na vozidle. Maximální průtok je 4 500 lit/min při tlaku 7 bar.

Na dotaz
Kód: 15428
Značka: TFT
162 019 Kč 133 900 Kč bez DPH 162 019 Kč / 1 ks
Kategorie: Monitory
Záruka: 5 let
Přenosný monitor TFT, CROSSFIRE
ZdarmaZdarma

Hlavní vlastnosti přenosného monitoru TFT, CROSSFIRE

Lafetová proudnice CROSSFIRE má integrovanou bezpečnostní pojistku. Pokud se monitor nechtěně zvedne, bezpečnostní pojistka automaticky sníží průtok. Tato pojistka snižuje riziko poranění, pokud se monitor vymkne kontrole. Tělo monitoru je vyrobeno ze slitiny eloxovaného hliníku s matnou úpravou, průměr trubky je 83 mm což umožňuje průtok až 4.500 l/min bez vzniku velkého tření a tlakové ztráty. Horizontální rotace je zajištěna jednoduchou pákou. Pouhých 7 otáček kolečkem zvedne trysku z nulového úhlu do maximálního zvednutí. Součástí monitoru je dobře viditelný manometr a integrovaný vypouštěcí ventil. K lafetové proudnici je možno zvolit několik typů hubic. 

Sada monitoru obsahuje: monitor Crossfire, hubici MasterStream Automatic a držák monitoru do vozidla.

 Ve volitelném příslušenství naleznete taktéž i adaptér na těžkou pěnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: