Potápěčské ploutve Aqua Lung, PHAZER

NAPROSTÁ NOVINKA MEZI PLOUTVEMI AQUA LUNG! Od začátečníků až po odborníky, ploutve Aqua Lung Phazer, s revoluční kompozitní vlnovou technologií, poskytují dokonalou rovnováhu pro potápěče a pomáhají vytvářet velmi silné kopy s lehkými, ale energeticky maximalizujícími pohyby

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 18332/S - 18332/S -2 18332/S -3 18332/S -4 18332/L - 18332/L -2 18332/L -3 18332/L -4 18332/XL 18332/XL2 18332/XL3 18332/XL4 Zvolte variantu
Značka: Aqua Lung
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Kategorie: Potápěčské ploutve
Záruka: 2 roky

Základní specifikace potápěčských ploutví Aqua Lung, PHAZER

Od začátečníků až po odborníky, ploutve Aqua Lung Phazer, s revoluční kompozitní vlnovou technologií, poskytují dokonalou rovnováhu pro potápěče a pomáhají vytvářet velmi silné kopy s lehkými, ale energeticky maximalizujícími pohyby. Navrženy a vyrobeny z tři materiálové konstrukce a s pokročilým kanalizačním systémem. Vše na těchto ploutvých je navrženo tak, aby optimalizovalo energii, kterou nakládáte a uvolňujete při každém kopnutí.

  • Technologie Wave Rib - revoluční boční žebra jsou srdcem Phazeru. Elastomerní pryžové části žeber pracují společně s vlnově tvarovanými strukturami a akumulují energii každého kopu, který je uvolněn během cyklu kopnutí. Kop je tak pevný, výkonný a zároveň lehký.
  • Nový Bungee pásek - vybaven novým páskem bungee a patou pro rychlé a snadné oblékání a vycpávání.
  • Konstrukce tří materiálů - třívrstvá konstrukce optimalizuje každou oblast ploutve: nožní kapsa, čepel a boční žebra jsou vyrobeny z různých speciálních pokročilých materiálů, aby se dosáhlo co nejlepšího výkonu.
  • Hydroenergetický kanál -díky vytvořenému kanálu před kapsou nohy, může voda protékat ostřím, což zvyšuje účinnost, výkon a stabilitu, což činí Phazer výkonnou a ideální ploutví jak pro profesionální potápěče, tak pro studenty.
  • Nový kanalizační systém - čepel je opatřena měkkou TPR membránou pro lepší nasávání vody během primární a regenerační části cyklu kopnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: