Z důvodu výrazného navýšení vracejících se zásilek na dobírku jsme nuceni v současné době přistoupit na objednávky s platbou předem. Zboží expedujeme ihned po zaplacení zálohové faktury. Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci v těchto nelehkých časech.

Elektrocentrála střídavého napětí HONDA, EC 5000

Elektrocentrála EC 5000: ryze profesionální model velké, jednofázové elektrocentrály s regulací výstupu kondenzátorem. Výkonný alternátor pohání profesionální motor řady GX s lehkým startem a to vše ukotveno v pevném a odolném ocelovém rámu.        

 

Skladem
Kód: 15218
Značka: HONDA
37 508,79 Kč 30 999 Kč bez DPH 37 508,79 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrocentrály jednofázové
Záruka: 5 let
Elektrický výstup: 230V / 50Hz
Maximální výkon (VA): 5000
Technologie regulace el.výstupu: Kondenzátor
Stejnosměrný výstup: -
Objem palivové nádrže (litrů): 6,2
Provozní doba při jmenovité zátěži (hod): 2,8
Model motoru: Honda GX 390
Startování: Ruční
Suchá hmotnost (kg): 75
Třída krytí: IP 23
Garantovaná hladina hluku - dB(A): 97
Systém zapalování: Tranzistorové bezkontaktní
Vrtání a zdvih (mm): 88 x 64
Typ elektrocentrály: Jednofázový
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A): 87
Chlazení: Nucené vzduchem
Jmenovitý proud (A): 19,5
Jmenovitá frekvence (Hz): 50
Jmenovité napětí (V): 230
Jmenovitý výkon (VA): 4500
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm): 800 x 550 x 540
Zdvihový objem (cm3): 389
Objem olejové náplně (litrů): 1,1
Typ motoru: 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Pracovní otáčky motoru (ot.min-1): 3000
Elektrocentrála střídavého napětí HONDA, EC 5000 2
ZdarmaZdarma

Základní specifikace elektrocentrály střídavého napětí HONDA, EC 5000

Tato robustní, benzínová elektrocentrála střídavého napětí je svým výkonem určena převážně "profíkům" pro napájení spotřebičů typu osvětlení, ručního elektronářadí, elektromotorů nebo i svařovacích agregátů. Svými rozměry se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu nebo na staveniště při zakládání staveb a pod. Celá soustava je uložena na pružných silentblocích ve vyztuženém rámu, svařeném z ocelových trubek o průměru 25 mm. Ten zajišťuje mimořádnou ochranu soustavy proti případnému poškození a zároveň slouží jako transportní madlo pro snadnou manipulaci. Vzhledem ke své hmotnosti je možné elektrocentrálu opatřit transportním kolovým podvozkem. Proto, aby alternátor produkoval napětí 230V / 50Hz, je motor opatřen automatickým, mechanickým regulátorem otáček tak, aby při jakémkoliv odběru proudy byly otáčky motoru konstantní ve výši 3000 ot./min. Ovládání elektrocentrály je velice snadné a jednoduché. Stačí natankovat, elektrocentrálu postavit na vodorovnou plochu, zkontrolovat olejovou náplň motoru, nastartovat zatažením za rukojeť ručního startéru, počkat pár vteřin na ustálení chodu motoru a do příslušné zásuvky připojit napájený spotřebič. Elektrocentrála je opatřena zásuvkami 1x CEE (32A 230V) a 2x Schuko (16A 230V). Elektrocentrála splňuje veškeré nároky na elektrickou bezpečnost a je opatřena ochrannými prvky jako je ochrana motoru proti úniku oleje nebo alternátoru proti přetížení. Robustní a pevná konstrukce rámu se nekroutí a spolehlivě tlumí působení vibrací od motoru na podklad. Snižuje se tak hlučnost elektrocentrály a práce je potom příjemnější. Údržba elektrocentrály je zcela nenáročná a spočívá v základní údržbě benzínového motoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: