Korzet hlavy FERNO 125

Kód: 17696
Značka: FERNO
4 235 Kč 3 500 Kč bez DPH 2 118 Kč / 1 ks
Na dotaz

Korzet Kendrick má propustnost RTG paprsků. Kompletní sada obsahuje záchranný korzet a bradový pás. Doporučuje se používat s fixačními límci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace korzet hlavy FERNO 125

Tento korzet se používá především při poraněních způsobených automobilovou nehodou nebo při prvním ošetření v úzkých, těžko dostupných prostorách. Slouží k znehybnění v případě podezření na poranění páteře a může být použit pro znehybnění postižené části těla i při podezření na zlomeninu pánve. Různobarevné uchycovaní pásy umožňují jednoduché a snadné nasazení i při tmě. Kendrick je možné použít i u dětí a těhotných žen.

Předností tohoto korzetu je následující. Součástí korzetu je i pánevní dlaha pro znehybnění kyčle a pánve. Možnost přiložení i v horizontální poloze pacientům, kteří jsou sevřeni v deformovaných sedadlech. Umožňuje stabilizaci pacienta tak, aby nedošlo k dalším poraněním. Tři poutka umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci se zraněnou osobou. Posuvné boční díly dovolují další lékařské úkony, např. použití defibrilačního přístroje, EKG atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fixace hlavy
Záruka: 2 roky
Délka (cm): Pohotovostní - 83 Zabalený - 84
Šiřka (cm): Pohotovostní – 81 Zabalený - 25
Váha (kg): 3
Maximální nosnost (kg): 225