Vážení zákazníci, omluvte prosím vzhled našich stránek. V průběhu měsíce března pracujeme na jejich novém designu. Děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Sypký rašelinový sorbent (4 kg) - CB 84

Tento olejový sorbent je vyroben z velmi kvalitní rašeliny a vyznačuje se poměrně vysokou sorpční kapacitou. Rašelina je pro tento účel navíc hydrofobizována speciálním technologickým postupem. Tím je dosaženo dokonalé vodoodpudivosti a vysoké sorpční kapacity pro oleje, tuky a ropné látky.

Skladem
Kód: 11474
934,12 Kč 772 Kč bez DPH
Kategorie: Zabezpečení staveb, majetku a vozidel
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.5 kg
sypky raselinovy sorbent 4 kg original
ZdarmaZdarma

POUŽITÍ

Olejový sorbent je vhodné použít tam, kde je potřeba selektivně odstranit uniklé oleje, tuky a ropné  látky z hladiny vody. Sorbent lze také použít k dočištění těžko přístupných míst.

 

VÝHODY

  • vysoká sorpční kapacita
  • balení v praktickém plastovém kbelíku s víkem
  • biologická odbouratelnost
  • možnost čištění hůře dostupných míst
  • možnost použití pro čištění zdrojů pitné vody

DOPORUČENÍ

Tento sorbent doporučujeme použít především tam, kde není možné sebrat nasycený sorbent beze zbytku - tedy  v hůře přístupných místech a u členitých břehů. Je vhodný zejména na odstraňování olejů, tuků a  ropného znečištění z hladiny zdrojů pitné vody. Dále je doporučeno sebrat saturovaný sorbent co nejdříve - maximáně do 4 hodin po aplikaci.

Čistý sorbent je plně biologicky odbouratelný nebo je možné jeho spalování v libovolné spalovně. Režim spalování nasyceného sorbentu se řídí podle vlastností absorbované kapaliny (viz příslušný bezpečnostní list absorbované kapaliny).

Hmotnost:4,5 kg

Druh sorpce olejová

Sorpční kapacita22,5 l

Materiál:hydrofobizovaná rašelina

Barva:hnědá

Objem:5 l

Možnosti likvidace:spalování, biodegradace, skládkování 

Klasifikace odpadu 15 02 02