Neohodnoceno

AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx AED - včetně externího obalu zdarma

Heartstart FRx je snadno použitelným, odolným a spolehlivým poloautomatickým defibrilátorem. Obsahuje mnoho funkcí zajišťujících jeho připravenost v případě potřeby při minimální nezbytné údržbě.

Skladem
Kód: 11495
39 990 Kč –4 % 38 500 Kč 31 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: Záchranářské potřeby
Záruka: 5let
zl989803139251 71017 zoom
ZdarmaZdarma 39 990 Kč –4 %

Odolnost

I když se většina srdečních zástav nevyskytne v extrémních okolních podmínkách, některé ano. Defibrilátor Heartstart FRx je navržen k použití v takovém prostředí, v jakém se záchranáři mohou ocitnout. V dešti, na kovových površích nebo v průmyslových oblastech. (Podrobnější informace jsou uvedeny v technickém údajovém listu.)

Defibrilátor FRx je navržen tak, aby odolal stříkající vodě, zatížení až 250 kg a pádu z výšky 1 metru na betonový povrch.

 

Připravenost

Defibrilátor Heartstart FRx provádí denní, týdenní a měsíční samočinné testování včetně kontroly připojení nalepovacích elektrod a kontroly integrity, aby bylo zajištěno, že vše bude v případě potřeby fungovat.

 

Prakticky bezúdržbový přístroj

Defibrilátor Heartstart FRx nevyžaduje žádné pravidelné, ani smluvně zajištěné programy technické údržby. Veškeré vitální funkce se testují prováděním interního programu samočinných testů včetně úplného nabití/vybití energie.

Krátkou vizuální kontrolou lze ověřit, je-li defibrilátor FRx funkční, nebo nikoli. Blikající zelená kontrolka je signálem „připravenosti“, že je vše v pořádku. Pokud není, defibrilátor FRx generuje akustický signál, kterým upozorní, že je nezbytné provést kontrolu.

Když je defibrilátor FRx v pohotovostním režimu (Standby), údržba zahrnuje pouze vizuální kontrolu a výměnu takového spotřebního materiálu, jako nalepovací elektrody (každé 2 roky) a baterie (každé 4 roky).

 

  • automatický defibrilátor s hlasovou nápovědou v českém jazyce
  • bifázická technologie výboje SMART
  • nápověda k provádění kardiopulmonální resuscitace
  • lehký (1,5 kg), přenosný, extrémně odolný
  • dětský klíč -použití pro malé děti bez nutnosti výměny multifunkční elektrod
  • záznam dat a událostí do paměti, přenos do počítače
  • automatické selftesty
  • záruční doba na přístroj 5 let= Brašna na přístroj ZDARMA =

Video 1

Video 2

Video 3

Video 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: