Hasicí přístroj pěnový HTB PE2ABF/MP (8A/55B/40F) Revizní zpráva, držák pro HP

Kód: 11414
Značka: HTB
1 162 Kč 960 Kč bez DPH 1 162 Kč / 1 ks
Skladem

Pěnové hasicí přístroje byly do roku 2005 určeny pro hašení požáru třídy A,B,F.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace hasicího přístroje pěnového HTB PE2ABF/MP (8A/55B/40F) včetně revizní zprávy

Pěnové hasicí přístroje byly do roku 2005 určeny pro hašení požáru třídy A (pevné látky, např. papír, dřevo, textil) a B (kapalné látky a látky přecházející do kapalného skupenství, např. benzín, nafta, barvy, dehet, tuky, parafín). Uplatnění najdou v oblasti těžkého a chemického průmyslu, v rafinériích, lakovnách). Pro hašení požárů třídy F – požáry jedlých tuků a olejů používaných na (v) kuchyňských spotřebičích má společnost HTB – Požární ochrana a.s. v sortimentu speciální hasicí přístroj PE2ABF (8A 55B 40F).

Pěnové hasicí přístroje Ogniochron, PE2ABF/MP, 8A 55B 40F, splňují platnou evropskou směrnici pro tlaková zařízení 2014/68/EU

Uplatnění najdou v oblasti těžkého a chemického průmyslu, v rafinériích, lakovnách). Pro hašení požárů třídy F – požáry jedlých tuků a olejů používaných na (v) kuchyňských spotřebičích má společnost HTB – Požární ochrana a.s. v sortimentu speciální hasicí přístroj PE2ABF (8A 55B 40F). Vyhledávaný a osvědčený hasicí přístroj se speciální pěnovou náplní, která při hašení hořící látky, vytvoří na jejím povrchu souvislou nepropustnou vrstvu. Tím se výrazné sníží teplota hořící látky a zabrání se úniku žhavých výparů do prostoru. Nepostradatelný v restauracích a kuchyních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hasící přístroje
Záruka: 2 roky
Mobilita: Přenosné
Objem hasiva: 2 L
Typ hasicího přístroje: Pěnový
Umístění: Vozidlo
Typové označení: PE2ABF/MP
Hasicí schopnost: 8A 55B 40F
Množství náplně: 2 litry
Doba činnosti : 12 sekund
Výtlačný prostředek: Dusík (N2)
Provozní teploty: -30oC ÷ +60°C
Držák na zeď : ano
Revizní zpráva: ano