Filter pre Dräger X-plore
Kód: 23389Podrobný popis
Základná špecifikácia filtru pro Dräger X-plore
Náhradní bajonetové filtry Dräger X-plore (P3) jsou kompatibilní s polomaskou DHS DPMS, DHS DPMM, DHS DPML a celoobličejovou maskou DHS DCM.
Filtry mají bajonetové upevnění, které uživatele jednoduše navede, jak filtry k masce pripojit. Filtr se poté pootočením sám zacvakne do správné polohy. Vďaka speciálnu designu filtrů má i po upevnění na masku uživatel široký a ničím nerušený výhled.
Filtry jsou baleny vždy po dvou, takže otevřete pouze požadovaný počet balení. Expirace neotevřených filtrů je 12 let od data výroby. Maximální skladovací lhůta otevřených filtrů je 6 měsíců.
iltry poskytují ochranu nositel proti:
a to do padesátinásobku nejvyšší přístupné koncentraci pevných částic ve vzduchu. Filtry jsou certifikovány na opětovné použití - možnost použití na více než jednu směnu. Kompletní dvojci filtrů je třeba vyměnit nejpozději tehdy, zjistí-li nositel filtrů jejich perforaci, např. přítomnost zápachu, podržádění či změnu chuťových vjemů. |
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE |
Prevence rizik na pracovišti začíná správnou organizací práce a dodržováním bezpečnostních pravidel. Pravidelné kontroly, školení a používání ochranných pomůcek snižují riziko úrazů a zdravotních komplikací. Zaměstnanci by měli aktivně prispívat k bezpečnému pracovnímu prostředí a včas hlásit nebezpečné situace. Produkty mějte na bezpečném místě a neposkytujte je dětem do 3 let bez vašeho dozoru. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Příslušenství k dýchací technice pro dýchaní hasičů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
