AED defibrilátor Stryker HEARTSINE Samaritan PAD 350P (SAM 350P) Obsahuje: AED přístroj, baterie, brašna, 1ks elektrod pro dospělé, doprava zdarma

Kód: 12716
Tip
Neohodnoceno
Značka: Stryker
34 485 Kč 28 500 Kč bez DPH 34 485 Kč / 1 ks
Na dotaz

AED Defibrilátor HeartSine PAD 350P je navržen pro záchranu života pro obyčejného člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace AED defibrilátoru Stryker HeartSine Samaritan PAD 350P (SAM 350P) - poloautomatický

Přenosné a lehké. Samaritan PAD 350P je lehčí (1,1 kg / 2,4 lbs) a menší než jiné defibrilátory. Odolný. Samaritan PAD 350P odolává otřesům a vibracím a je držitelem ratingu IP56, což je nejvyšší hodnocení odvětví proti pronikání prachu a vlhkosti. Poskytuje také desetiletou jednotkovou záruku. Pokročilá technologie. Samaritan PAD 350P využívá proprietární technologie elektrod, pokročilý a stabilní firmware a proprietární dvoufázová technologie SCOPE ™ * nízkoenergetická křivka, která se automaticky nastavuje pro pacienta impedanční rozdíly) pro posouzení rytmu a doporučení v případě potřeby defibrilaci.

Snadno sledovatelné vizuální a verbální průvodce HEARTSINE PAD 350P (SAM 350P)

Uživatelsky přívětivý. Samaritan PAD 350P je snadno pochopitelný vizuální a hlasové výzvy, které vedou uživatele procesem včetně koučování CPR. Ovládání dvěma tlačítky. Pouze dvě tlačítka, ON / OFF a SHOCK, jsou nezbytné pro přímý provoz. Vždy připraven. Indikátor stavu systému bliká, aby to bylo vidět kompletní systém je funkční a připravený k použití. Zařízení automaticky spustí autokontrola každý týden.

Skutečná ekonomika pro skutečný svět Dvě části, jedna expirace. Kombinace vložky Pad-Pak ™ baterie a elektrodové destičky s jedním datem expirace monitor. Nízké náklady na vlastnictví. S dobou použitelnosti čtyři roky od data Pad-Pak nabízí značné úspory jiné defibrilátory, které vyžadují oddělené jednotky baterií a podložek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AED defibrilátory, Poloautomatický přístroje AED defibrilátory
Záruka: 4 roky
Typ AED: Poloautomatický
Provedení výboje: Poloautomatický
Čtyřletá životnost elektrod a baterie: Ano
Zvukové a vizuální ukazatele: Ano
Školení v KPR s metronomem: Ano
CPR Advisior: Ne
Vhodný pro pediatrické použití ( s Pediatric Pad-Pak): Ano
Registr SÚKL: ID 00838292

Video 1

Video 2