AED defibrilátory

6 položek celkem

AED defibrilátor je lékařský přístroj používaný k defibrilaci při kardiopulmonární resuscitaci. Pomocí elektrického výboje dokáže obnovit správnou činnost srdce. Při komorové tachykardii či fibrilaci komor není srdce schopno plnit svou funkci kvůli nekoordinovaným stahům. V těchto případech se defibrilací přeruší tento nezdravý stav pomocí silného elektrického výboje, aby se následně srdce mohlo pravidelně rozběhnout.

AED defibrilátory automatické i poloautomatické

AED jsou moderní zdravotnické přístroje, které pomáhají poskytnout první pomoc a v případě nutnosti defibrilují postiženého - dodají postiženému elektrický impuls. Automatické defibrilátory jsou snadnější na obsluhu. Podají elektrický výboj i bez zásahu záchrance, což zajistí rychlejší efekt výboje. Audiovizuální průvodce může provádět záchrance jednotlivými úkony resuscitace krok po kroku. 

AED defibrilátory pro hasiče, zdravotníky i na veřejná místa

V naší nabídce najdete defibrilátory vhodné pro záchranné složky. Těm se také můžou hodit cvičné defibrilátory, další elektrody, baterie či jiné příslušenství a doplňky. Pro veřejné prostory jsou vhodné automatické defibrilátory s velmi jednoduchým a praktickým způsobem použití. 

Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení