AED defibrilátory

6 položek celkem

Cena

2758870180
12758870180

Značky

Typ AED

Položek k zobrazení: 6

AED defibrilátor je lékařský přístroj používaný k defibrilaci při kardiopulmonární resuscitaci. Pomocí elektrického výboje dokáže obnovit správnou činnost srdce. Při komorové tachykardii či fibrilaci komor není srdce schopno plnit svou funkci kvůli nekoordinovaným stahům. V těchto případech se defibrilací přeruší tento nezdravý stav pomocí silného elektrického výboje, aby se následně srdce mohlo pravidelně rozběhnout.

AED defibrilátory automatické i poloautomatické

AED jsou moderní zdravotnické přístroje, které pomáhají poskytnout první pomoc a v případě nutnosti defibrilují postiženého - dodají postiženému elektrický impuls. Automatické defibrilátory jsou snadnější na obsluhu. Podají elektrický výboj i bez zásahu záchrance, což zajistí rychlejší efekt výboje. Audiovizuální průvodce může provádět záchrance jednotlivými úkony resuscitace krok po kroku. 

AED defibrilátory pro hasiče, zdravotníky i na veřejná místa

V naší nabídce najdete defibrilátory vhodné pro záchranné složky. Těm se také můžou hodit cvičné defibrilátory, další elektrody, baterie či jiné příslušenství a doplňky. Pro veřejné prostory jsou vhodné automatické defibrilátory s velmi jednoduchým a praktickým způsobem použití.