Zásahové ochranné obleky pro hasiče

Zásahové ochranné obleky pro hasiče jsou osobními ochrannými prostředky, které poskytuji jeho nositeli ochranu těla při činnosti u zásahu. Tělo hasiče je chráněno před neagresivními chemickými látkami, ale také promáčením, tepelnými účinky a povětrnostními vlivy.

Zásahové ochranné obleky pro profesionální a dobrovolné hasiče

Tyto ergonomické obleky chrání hasiče i před drobnějšími úrazy, jako je bodnutí hmyzem, říznutím o ostrý předmět apod. Vyrábějí se na míru každého hasiče v jedné nebo více vrstvách speciálních materiálů s bohatou výbavou.

Speciální třívrstvé zásahové obleky

Jejich funkce je ověřena i extrémních podmínkách ohňových polygonů. Nejvíce tepelně namáhané části oděvu jsou chráněny čtvrtou izolační vrstvou. Vybrané obleky jsou dostupné i s odnímatelnou izolační vrstvou a různými reflexními pruhy. 

Obleky jsou použitelné pro likvidaci požárů a zásahy i v těch nejsložitějších podmínkách, zejména pak v uzavřených prostorách. Speciální závodní obleky jsou určené především pro závody TFA. 

Jednovrstvé zásahové obleky

Tento typ obleků jsou v oblasti kolen zesíleny druhou tkaninou se silikonovým zátěrem. Mají ergonomický střih s bohatou výbavou pro různá příslušenství. Jsou dostupné s reflexními pruhy. Jejich využití je především u technických zásahů a k likvidaci požárů ve venkovním prostředí.

 

 

9 položek celkem
Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.