Zásahové ochranné obleky pro hasiče

9 položek celkem

Zásahové ochranné obleky pro hasiče jsou osobními ochrannými prostředky, které poskytuji jeho nositeli ochranu těla při činnosti u zásahu. Tělo hasiče je chráněno před neagresivními chemickými látkami, ale také promáčením, tepelnými účinky a povětrnostními vlivy.

Zásahové ochranné obleky pro profesionální a dobrovolné hasiče

Tyto ergonomické obleky chrání hasiče i před drobnějšími úrazy, jako je bodnutí hmyzem, říznutím o ostrý předmět apod. Vyrábějí se na míru každého hasiče v jedné nebo více vrstvách speciálních materiálů s bohatou výbavou.

Speciální třívrstvé zásahové obleky

Jejich funkce je ověřena i extrémních podmínkách ohňových polygonů. Nejvíce tepelně namáhané části oděvu jsou chráněny čtvrtou izolační vrstvou. Vybrané obleky jsou dostupné i s odnímatelnou izolační vrstvou a různými reflexními pruhy. 

Obleky jsou použitelné pro likvidaci požárů a zásahy i v těch nejsložitějších podmínkách, zejména pak v uzavřených prostorách. Speciální závodní obleky jsou určené především pro závody TFA. 

Jednovrstvé zásahové obleky

Tento typ obleků jsou v oblasti kolen zesíleny druhou tkaninou se silikonovým zátěrem. Mají ergonomický střih s bohatou výbavou pro různá příslušenství. Jsou dostupné s reflexními pruhy. Jejich využití je především u technických zásahů a k likvidaci požárů ve venkovním prostředí.

 

 

Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení