Hasičské vybavení

V naší kategorii Hasičské vybavení naleznete široký výběr speciálního vybavení určeného pro hasiče a záchranáře. Nabízíme vše od Protipožárního zabezpečení staveb, které je nezbytné pro zajištění bezpečnosti staveb, přes Požární armatury a Hadice, savice a příslušenství nezbytné pro efektivní hašení. Dále u nás najdete Proudnice a monitory pro správnou distribuci vody při hašení, jakož i vybavení speciálně určené pro Lesní požáry.

Pro zajištění včasného varování a ochrany jsou k dispozici Výstražné vybavení, Svítilny a osvětlovací systémy pro práci ve špatných světelných podmínkách a Termokamery pro hasiče pro detekci horkých míst. Nabízíme také Čerpadla na čerpání vody a Radiostanice pro komunikaci v terénu.

V kategorii naleznete také Dýchací přístroje a tlakové lahve pro zajištění bezpečného dýchání v znečištěném prostředí, prostředky pro Likvidaci ekologických havárií, Nádrže na vodu pro zásobování při hašení, a Technické prostředky pro vyproštění osob a majetku.

Kromě toho nabízíme i vybavení pro práci ve výškách a nad volnou hladinou, jako je Lezecké vybavení a prostředky pro Záchranu na vodní hladině, stejně jako Vybavení vozidel IZS a Vyprošťovací prostředky.

724 položek celkem
Paddleboard AGAMA rescue
18 990 Kč
18 700 Kč
Kód: 17186
Čerpadlo kalové nerezové SCP PX500
ZDARMAZDARMA
15 881 Kč
Kód: 21021
Čerpadlo kalové Rössle MEGA série TERA
14 989 Kč
Kód: 20977
Orientační systém UNHITEC Hostareline 905
42 892 Kč
Kód: 20935
Proudnice kombinovaná POK Legende 1000 (B75)
ZDARMAZDARMA
18 063 Kč
Kód: 20932
Nahoru
Další produkty
Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.