Fixace celého těla

Při podezření na vážné poranění páteře nebo pánve pacienta je nezbytné zajistit dokonalou fixaci celého těla, aby se předešlo zhoršení jeho zdravotního stavu. K fixaci celého těla využívají záchranáři vakuové fixační matrace. Ve spojitosti s vyprošťovacími pracemi záchranářů např. u dopravních nehod, jsou k fixaci páteře používány také vyprošťovací korzety.

Vakuové fixační matrace

Díky užití vakuové fixační matrace je zraněný transportován do nemocnice jako v sádrovém lůžku. Vyhovují jakémukoliv individuálnímu tvaru pacienta a mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Mají stoprocentní propustnost rentgenových paprsků i přes svou stabilní a pevnou konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost matrace. Vakuové fixační matrace jsou snadno a velmi rychle použitelné i bez působení vnějšího tlaku. Jsou omyvatelné a desinfikovatelné a dají se použít v širokém spektru teplot. Raněnému pacientovi zajišťují maximální pocit bezpečí a pohodlí Vzhledem k možnosti mnohonásobného užití matrace dochází k značné finanční úspoře při jejím pořízení.

Zádové vyprošťovací korzety

Tento moderní, vícenásobně použitelný prostředek je určen pro fixaci páteře a hlavy zraněného pacienta. Umožňuje snadné vložení pod raněnou osobu a zajištění fixačními pásky. Hlavový popruh korzetu je vyroben z měkkého materiálu, aby měl pacient potřebné pohodlí. Vyprošťovací korzety jsou opatřeny také manipulačními popruhy pro potřebu vyproštění. Stejně jako vakuové matrace propouštění rentgenové paprsky.

Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.