Suché obleky do vody

10 položek celkem

Suché obleky jsou nepromokavé, určené pro použití na divoké vodě i do extrémních podmínek. Poskytují komplexní ochranu celého těla před vlhkem a chladem i při delším pobytu záchranáře ve vodě.

Suché obleky do vody pro hasiče a záchranáře

Jsou k dostání v několika různých provedeních s nejlepšími dostupnými prvky, zpravidla vyvinuté ve spolupráci s profesionálními záchranáři. Tělo i kalhoty jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého materiálu AirFOUR. Exponovaná místa na kolenou a v oblasti sedu jsou s oděruvzdornou Cordurou. Obleky jsou doplněny o vodotěsné cordurové ponožky. 

Suché obleky jsou velmi komfortní, mohou se však stát také extrémně nebezpečnými v důsledku špatného dopnutí všech zipů, při neočekávaném natržení obleku o ostrý předmět pod vodou nebo při prasknutí latexových manžet. V případě zjištění některého z výše uvedených jevů okamžitě opusťte vodní prostředí. Na zipy suchých obleků doporučujeme pravidelnou aplikaci přiloženého lubrikantu, který zajistí snadnější zapínání a delší životnost zipu.

 

 

Profesionální produkty
Profesionální produkty
Prodáváme produkty pro profesionální použití.
Rychlé vyřízení objednávek
Rychlé vyřízení objednávek
Zakládáme si na aktivním a rychlém vyřízení objednávek.
Vstřícný přístup
Vstřícný přístup
Rádi poradíme s výběrem nebo s atypickou objednávkou.
Zkušenosti od roku 2009
Zkušenosti od roku 2009
Stále jsme tu pro vás a pracujeme na sobě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení