Hydrantový systém DN25 s hadice (20m)

Kód: 19383
Neohodnoceno
7 623 Kč 6 300 Kč bez DPH
Skladem

Hydrantový systém s tvarově stálou hadici DN 25 délky 20 m a proudnici o průměru trysky 6 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace hydrantový systém DN25 s hadice (20m)

Hydrantový  systém se skládá z plechové  skříně  o  rozměrech:  výška - 602 mm,  šířka - 602 mm, hloubka - 235 mm, navijáku s vnitřním průměrem 200 mm, na kterém je navinuta tvarově stálá hadice průměru 25 mm. Na konci hadice je namontována výstřiková dvoupolohová proudnice (kompaktní nebo sprchový proud) o průměrech výstřikové trysky 6 nebo 10 mm. Přívodní připojovací hadice délky 1100 mm slouží k napojení  hydrantového  systému  od zdroje vody přes kulový ventil DN 25  (je součástí výrobku). V zadní části skříně jsou otvory pro montáž na zeď, v bočních stěnách jsou po obou stranách montážní otvory pro připojení zdroje vody. Hydrantový systém zajišťuje dodávku požární vody do vnitřních prostorů v množství alespoň 0,3 l/s. Celková hmotnost výrobku je do 25 kg (hadice 30 m). Systém se vyrábí s plnými nebo prosklenými dveřmi, v bílém nebo červeném provedení. Ke každému výrobku je připojen „návod k montáži" a „návod k použití“, ve kterém jsou stanoveny bližší podrobnosti a technické detaily. 

Předností výrobku:

Hydrantový systém byl vyvinut společným úsilím zkušených pracovníků projekce a vývoje, požární ochrany, výrobní realizační dílny a pracovníků obchodu. Výsledkem vývoje je tento nový výrobek, který je charakterizován mnoha přednostmi oproti obdobným hydrantovým systémům.  

Jmenovitě:

Vysoká provozní spolehlivost - středová armatura je vyrobena z mosazi s téměř neomezenou životností,  prodloužená záruka v délce 5 let ! Menší rozměry a váha - nejnižší ze všech existujících hydrantových systémů schválených k prodeji na českém trhu. Univerzálnost použití - montáž na zeď i do zdi.
VYROBENO V ČR!

Certifikace výrobku:

Hydrantový systém je vyroben zcela v souladu s požadavky technických předpisů, a to:

  • ČSN 73 0873 „Požární bezpečnost staveb - zásobování požární vodou“,
  • ČSN EN  671-1.

Výrobek byl posouzen Technickým ústavem požární ochrany MV ČR.

Varianty výrobku:

  • barva červená,
  • barva bílá,
  • tryska 10 mm.

Při objednávce je nutno do objednávkového formuláře uvést požadovanou variantu. 
Průměr trysky je standardně 6 mm - při požadavku na průměr trysky 10 mm je nutno toto uvést do objednávkového formuláře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydrantové systémy
Záruka: 2 roky