Hydrantový systém DN25 s hadice (20m)

Kód: 19383
7 623 Kč 6 300 Kč bez DPH
Skladem

Hydrantový systém s tvarově stálou hadici DN 25 délky 20 m a proudnici o průměru trysky 6 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace hydrantový systém DN25 s hadice (20m)

Hydrantový  systém se skládá z plechové  skříně  o  rozměrech:  výška - 602 mm,  šířka - 602 mm, hloubka - 235 mm, navijáku s vnitřním průměrem 200 mm, na kterém je navinuta tvarově stálá hadice průměru 25 mm. Na konci hadice je namontována výstřiková dvoupolohová proudnice (kompaktní nebo sprchový proud) o průměrech výstřikové trysky 6 nebo 10 mm. Přívodní připojovací hadice délky 1100 mm slouží k napojení  hydrantového  systému  od zdroje vody přes kulový ventil DN 25  (je součástí výrobku). V zadní části skříně jsou otvory pro montáž na zeď, v bočních stěnách jsou po obou stranách montážní otvory pro připojení zdroje vody. Hydrantový systém zajišťuje dodávku požární vody do vnitřních prostorů v množství alespoň 0,3 l/s. Celková hmotnost výrobku je do 25 kg (hadice 30 m). Systém se vyrábí s plnými nebo prosklenými dveřmi, v bílém nebo červeném provedení. Ke každému výrobku je připojen „návod k montáži" a „návod k použití“, ve kterém jsou stanoveny bližší podrobnosti a technické detaily. 

Předností výrobku:

Hydrantový systém byl vyvinut společným úsilím zkušených pracovníků projekce a vývoje, požární ochrany, výrobní realizační dílny a pracovníků obchodu. Výsledkem vývoje je tento nový výrobek, který je charakterizován mnoha přednostmi oproti obdobným hydrantovým systémům.  

Jmenovitě:

Vysoká provozní spolehlivost - středová armatura je vyrobena z mosazi s téměř neomezenou životností,  prodloužená záruka v délce 5 let ! Menší rozměry a váha - nejnižší ze všech existujících hydrantových systémů schválených k prodeji na českém trhu. Univerzálnost použití - montáž na zeď i do zdi.
VYROBENO V ČR!

Certifikace výrobku:

Hydrantový systém je vyroben zcela v souladu s požadavky technických předpisů, a to:

  • ČSN 73 0873 „Požární bezpečnost staveb - zásobování požární vodou“,
  • ČSN EN  671-1.

Výrobek byl posouzen Technickým ústavem požární ochrany MV ČR.

Varianty výrobku:

  • barva červená,
  • barva bílá,
  • tryska 10 mm.

Při objednávce je nutno do objednávkového formuláře uvést požadovanou variantu. 
Průměr trysky je standardně 6 mm - při požadavku na průměr trysky 10 mm je nutno toto uvést do objednávkového formuláře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydrantové systémy
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení