Košová nosítka rozdělitelné FERNO titan vhodná pod vrtulník (kuželový)

Kód: 18653
Skryj cenu
Neohodnoceno
Značka: FERNO
66 429 Kč 54 900 Kč bez DPH
Na dotaz

Titan-Ti Split Tapered Basket Stretcher je titanové, košově svařované rámové napínáky košů s patentovaným systémem LocSafe Connection od Traverse Rescue a upevňovacími body StratLoadTM. Pro svou maximální pevnost spoléhá na geometrii rámu, konstrukční metody a materiály.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace košových nosítek rozdělitelných FERNO titan vhodná pod vrtulník (kuželový)

Unikátní funkce Split-Apart umožňuje zcela pevné spojení mezi dvěma částmi nosítka, aniž by do sebe zapadaly kolíky nebo trubky. Funkce LocSafe umožňuje rychlou a snadnou vizuální kontrolu, aby bylo zajištěno bezpečné připojení během celé operace. Malé tlačítko zastaví během odpojení odpojené připojení během procesu záchrany. Tento systém připojení umožňuje sestavení nebo rozložení nosítek za přibližně 15 sekund.

Nosič Titan-Ti Split Tapered Basket Stretcher je navržen tak, aby splňoval Traverse-Standard 1 134 kg (2500 lbs.) Při zavěšení na čtyřbodovou uzdu vrhu. Veškeré testování bylo dokončeno v nezávislém zařízení a bylo prokázáno, že tuto specifikaci překračuje.

Nosič Titan-Ti Split Tapered Basket Stretcher je speciálně navržen pro výkon v prostředí technické záchrany. Materiály mu umožňují přežít téměř za všech podmínek, zatímco samotný design umožňuje uživatelsky přívětivou platformu, ze které lze pracovat. Titanové materiály umožňují další funkci snížení více než poloviny hmotnosti ve srovnání s podobnými modely z nerezové oceli.

Mezi jedinečné vlastnosti patří horní trubka o průměru 25,4 mm (1 palec), která usnadňuje její uchycení k rámům s menší trubkou. Čtyři připojovací body StratLoad ™ umožňují rychlé, snadné a bezpečnější zaklapnutí uzdu Litter. Tyto připevňovací body chrání karabinu před stěnou a skalními plochami atd. Síť s vysokou hustotou z polyethylenu umožňuje, aby voda a vzduch snadno procházely prostorem pro pacienta, ale malé otvory zabraňují zachycení nečistot tak snadno. Materiál z vysokohustotního polyethylenu nezreziví a potenciálně by nepoškodil vašeho pacienta. Jsou připevněny rázovou šňůrou, takže při nesprávném umístění nákladu ustoupí.

Každý koš Split-Apart obsahuje chrániče kleští. Tyto chrániče jsou určeny k použití na každém konci, když se nosítka nepoužívají. Chrání vlákna před promáčknutím a udržují nečistoty venku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosítka a plachty
Záruka: 2 roky
Plovoucí při zatížení: Ne
Skladba: Dělitelná
Typ transportu: Košová nosítka
Zavěšení pod vrtulník: Ano
Šířka: 60 cm
Délka: 212 cm
Hloubka: 19 cm
Váha: 7,5 kg
Zatížení: 11.3 kN