Nehodová clona k dopravním nehodám (1,8x1,8M)

Kód: 13007
Neohodnoceno
16 577 Kč 13 700 Kč bez DPH 4 144 Kč / 1 ks
Na dotaz

Při nehodách na silnicích zajišťuje zaclonění místo nehody, tím snižuje nepozornost řidičů a vznik dalších nehod. Poskytuje ideální řešení kriminalistům v situacích, kdy je potřeba nerušené ohledání místa činu nebo pro jakékoliv oddělení určitého sektoru proti nežádoucím pozorovatelům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace nehodové clony k dopravním nehodám (1,8x1,8M)

Spodní část nehodové clony je vyrobena z nehořlavého materiálu, proto ji při svém zásahu mohou používat i hasičské jednotky. Nespornou výhodou je také její rychlé postavení, které trvá přibližně 1 minutu. Rozměry: 4 panely 1,8 x 1,8 m / Celková délka 7,2 m

Nehodová clona se skládá z 4 panelové konstrukce, která umožňuje cloně samostatně stát. Panely mají rozměr 1,8m x 1,8m, celková délka ve vypnutém stavu je 7,2m. Vypnutí každého panelu clony zajišťují pružné laminátové vzpěry uchyceny na krajích panelu v pevných kapsách a uprostřed panelu jsou vzpěry uchyceny v hliníkovém zámku, na kterém je upevněno pryžové kulaté madlo.  Co nejjednodušší a nejrychlejší vypnutí nehodové clony zajišťují pásy o rozměrech 300x55 mm ve spodní části každého panelu, které slouží k přišlápnutí při vypínání clony.

Kompletně roztaženou a vypnutou nehodovou clonu je možno ukotvit pomocí kotvících lan. Každý panel nehodové slony je opatřen třemi kotvícími kovovými oky-dvě na horní části a to v každém rohu panelu a jednu ve středu panelu.

Na obou krajích a uprostřed je nehodová clona vybavena nylonovými popruhy pro uchycení kovových nohou ve tvaru T, které zajišťují cloně vetší stabilitu.

Nehodová clona má bílou(nebo jinou) barvu.Horní část clony je opatřena stříbrným reflexním lemem v šířce 50 mm pro dobrou viditelnost v noci, v mlze nebo například v kouři. Spodní část clony je opatřena zvýrazňujícím lemem červené(nebi jiné) barvy v šířce 270 mm.

Pro přenos a uskladnění nehodové clony slouží nylonový vak s uchy.

Rozměry v přepravním vaku: délka 135cm, průměr 30cm, hmotnost 12kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nehodové závěsy
Záruka: 2 roky