Sorpční koberec EUSORB vysoký, lehký, perforovaný CRHF 8060

Kód: 19929
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
4 223 Kč –5 %
Sorpční koberec EUSORB vysoký, lehký, perforovaný CRHF 8060
4 223 Kč –5 % 3 993 Kč 3 300 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu vysokého sorpčního koberce byl použit materiál polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace sorpčního koberce EUSORB vysoký, lehký, perforovaný CRHF 8060

Koberec patří do produktové řady STANDARD. Koberec je velmi účinným prostředkem k zachycení úkapů, ke kterým dochází na velké ploše. Chrání podlahu pod stroji nebo na frekventovaných chodbách, zamezuje vzniku kluzkých ploch při únicích nebezpečných kapalin. Roli koberce dodáváme v rozměrech 80 cm × 60 m

VÝHODY

Díky velkému vnitřnímu objemu textilie a velkému povrchu mikrovláken má tento sorbent vysokou sorpční kapacitu.

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Lehký sorbent je textilie o nižší plošné hmotnosti a tloušťce. Velmi dobře jej využijete v případě úkapů nebo v provozech s nižším zatížením nebo s nižším rizikem velkých úniků nebezpečných kapalin.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Koberec je vynikající pro pokrytí rozsáhlé plochy, například pod stoje nebo na frekventovaných chodbách. Vhodný pro každodenní použití.

POUŽITÍ

Textilní chemické sorbenty se používají pro sorpci těch nejagresivnějších kapalin, včetně kyselin, hydroxidů nebo neznámých kapalin. Umožňují jejich snadný, rychlý a bezpečný úklid. Jsou vhodné především do chemických provozů a všude tam, kde se manipuluje s nebezpečnými a agresivními chemikáliemi. 

 Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu CRLP 8060  příčná, podélná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v praktickém výdejním boxu, který je chrání, aby nebyly před použitím znečištěny a znehodnoceny. Pomáhá zachovávat sorpční kapacitu (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu). Díky tomuto balení je sorbent připraven k okamžitému použití.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady STANDARD jsou vyrobeny z mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie bez ultrazvukové povrchové úpravy. To znamená, že mají velký vnitřní objem a volná mikrovlákna zajišťují velmi rychlou sorpcivysokou sorpční kapacitu. Sorbenty této řady využijete především tam, kde je potřeba odsát velké množství uniklých kapalina kde není nutné po sorbentech přejíždět nebo přecházet. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sorbenty chemické
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční koberec
Druh sorpce: chemická
Řada sorbentů: STANDARD
Sorpční kapacita: 173 l
Rozměry výrobku: 80 cm × 60 m
Provedení sorbentu: koberec
Mechanická odolnost: ★☆☆☆☆ - standardní
Plošná sorpce: ★☆☆ - lehký sorbent
Perforace sorbentu: příčná, podélná
Metoda testování: (EDANA 10.4-02)
Počet vrstev: 1
Počet útržků: 240
Rozměry útržku: 40 × 50 cm
Materiál: polypropylen
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 02