Sorpční koberec EUSORB vysoký, silný, zpevněný a perforovaný CRHF 8040

Kód: 19926
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
5 760 Kč –5 %
Sorpční koberec EUSORB vysoký, silný, zpevněný a perforovaný CRHF 8040
5 760 Kč –5 % 5 445 Kč 4 500 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu vysokého sorpčního koberce byl použit materiál polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace sorpčního koberce EUSORB vysoký, silný, zpevněný a perforovaný CRHF 8040

Koberec patří do produktové řady PREMIUM. Koberec je velmi účinným prostředkem k zachycení úkapů, ke kterým dochází na velké ploše. Chrání podlahu pod stroji nebo na frekventovaných chodbách, zamezuje vzniku kluzkých ploch při únicích nebezpečných kapalin. Roli koberce dodáváme v rozměrech 80 cm × 40 m

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Koberec je vynikající pro pokrytí rozsáhlé plochy, například pod stoje nebo na frekventovaných chodbách. Vhodný pro každodenní použití.

POUŽITÍ

Textilní chemické sorbenty se používají pro sorpci těch nejagresivnějších kapalin, včetně kyselin, hydroxidů nebo neznámých kapalin. Umožňují jejich snadný, rychlý a bezpečný úklid. Jsou vhodné především do chemických provozů a všude tam, kde se manipuluje s nebezpečnými a agresivními chemikáliemi. 

 Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu CRHF 8040  příčná, podélná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v praktickém výdejním boxu, který je chrání, aby nebyly před použitím znečištěny a znehodnoceny. Pomáhá zachovávat sorpční kapacitu (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu). Díky tomuto balení je sorbent připraven k okamžitému použití.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady PREMIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie. Jejich povrch je opatřen tenkou ochrannou vrstvou, která sorbent chrání proti oděru a uvolňování vláken. Textilie je také zpevněná ultrazvukovým pojením, a tím je značně zvýšena její pevnost. Díky tomu mohou pracovníci po sorbentech přecházet. Sorbenty z této řady je vhodné použít na místech, kde je vyžadována vyšší mechanická odolnost a naprosto minimální uvolňování vláken z povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sorbenty chemické
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční koberec
Druh sorpce: chemická
Řada sorbentů: PREMIUM
Sorpční kapacita: 162 l
Rozměry výrobku: 80 cm × 40 m
Provedení sorbentu: koberec
Mechanická odolnost: ★★★☆☆ - vysoká
Plošná sorpce: ★★★ - silný sorbent
Perforace sorbentu: příčná, podélná
Metoda testování: (EDANA 10.4-02)
Počet vrstev: 2
Počet útržků: 160
Rozměry útržku: 40 × 50 cm
Materiál: polypropylen
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 02