Sorpční koberec EUSORB vysoký, silný, perforovaný CRH 8040

Kód: 19941
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
4 598 Kč –5 %
Sorpční koberec EUSORB vysoký, silný, perforovaný CRH 8040
4 598 Kč –5 % 4 356 Kč 3 600 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu vysokého sorpčního koberce byl použit materiál polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifkace sorpčního koberce EUSORB vysoký, silný, perforovaný CRH 8040

Koberec patří do produktové řady STANDARD. Koberec je velmi účinným prostředkem k zachycení úkapů, ke kterým dochází na velké ploše. Chrání podlahu pod stroji nebo na frekventovaných chodbách, zamezuje vzniku kluzkých ploch při únicích nebezpečných kapalin. Roli koberce dodáváme v rozměrech 80 cm × 40 m

VÝHODY

Díky velkému vnitřnímu objemu textilie a velkému povrchu mikrovláken má tento sorbent vysokou sorpční kapacitu.

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Koberec je vynikající pro pokrytí rozsáhlé plochy, například pod stoje nebo na frekventovaných chodbách. Vhodný pro každodenní použití.

POUŽITÍ

Textilní chemické sorbenty se používají pro sorpci těch nejagresivnějších kapalin, včetně kyselin, hydroxidů nebo neznámých kapalin. Umožňují jejich snadný, rychlý a bezpečný úklid. Jsou vhodné především do chemických provozů a všude tam, kde se manipuluje s nebezpečnými a agresivními chemikáliemi. 

 Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu CRH 8040  příčná, podélná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v praktickém výdejním boxu, který je chrání, aby nebyly před použitím znečištěny a znehodnoceny. Pomáhá zachovávat sorpční kapacitu (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu). Díky tomuto balení je sorbent připraven k okamžitému použití.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady STANDARD jsou vyrobeny z mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie bez ultrazvukové povrchové úpravy. To znamená, že mají velký vnitřní objem a volná mikrovlákna zajišťují velmi rychlou sorpcivysokou sorpční kapacitu. Sorbenty této řady využijete především tam, kde je potřeba odsát velké množství uniklých kapalina kde není nutné po sorbentech přejíždět nebo přecházet. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sorbenty chemické
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční koberec
Druh sorpce: chemická
Řada sorbentů: PREMIUM
Sorpční kapacita: 180 l
Rozměry výrobku: 80 cm × 40 m
Provedení sorbentu: koberec
Mechanická odolnost: ★☆☆☆☆ - standardní
Plošná sorpce: ★★★ - silný sorbent
Perforace sorbentu: příčná, podélná
Metoda testování: (EDANA 10.4-02)
Počet vrstev: 1
Počet útržků: 160
Rozměry útržku: 40 × 50 cm
Materiál: polypropylen
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 02