Osvětlovací systém POWERMOON TRANSFORMER 75k

Kód: 19701
Značka: POWERMOON
69 281 Kč 57 257 Kč bez DPH
Na dotaz

ový unikátní a inovativní osvětlovací systém bez textilního obalu, avšak se stejnými vlastnostmi jako klasický balon. Vyzařované světlo neoslňuje uživatele stejně jako u balonu. Robustní vodotěsný design nabízí krytí IP67 a využívá pasivního chlazení, bez nutnosti použití ventilátorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace osvětlovací systém POWERMOON TRANSFORMER 75k

Celý systém má velmi nízkou hmotnost a to díky použitým materiálům. Rám je vyroben z velmi odolného karbonu a chlazení zajištují tenké profily z hliníkové slitiny, které spolehlivě odvádějí veškeré vzniklé teplo z reflektorů. Oslní Vás výkonem 150 000 lumenů. Díky patentované technologii 6-ti trojúhelníkových světel, lze celý systém nastavit přesně podle Vašich potřeb. Každý díl lze natočit pod svým úhlem a lze tak nasvítit přesně požadovaný prostor. (viz. obrázek)

Světelný výkon POWERMOON TRANSFORMERu lze libovolně regulovat spínačem umístěným na kabelu, nebo dálkově přes bluetooth pomocí speciální aplikace pro Váš chytrý telefon - POWERMOON Mobile App. Díky ní lze ovládat jednotlivé propojené systémy na dálku například z auta až ze vzdálenosti 120 metrů. Jednotlivá světla poté spolu komunikují na vzdálenost 100-150 metrů a lze takto kontrolovat až 100 světel najednou, tudíž lze vytvořit řetěž dlouhý až 15 km, který vypnete jedním stiskem tlačítka ON/OFF v mobilní aplikaci. Lze také nastavit automatické vypínání a zapínání podle denní doby.

  • Stmívatelný a přepínatelný pomocí nové aplikace pro chytrý telefon POWERMOON, nebo standartně ručně
  • Vysoká provozní bezpečnost díky 12 odděleným ochranným obvodům
  • Variabilní světelné pole prostřednictvím patentované 6-segmentové technologie, lze nastavit jak kruhové tak oválné světelné pole pro stavbu silnic a kolejí
  • Vynikající jako univerzální bodové osvětlení, osvětlení táborů, staveniště, jeřábů, tímto světlem lze také nahradit zastaralé halogenové reflektory na světelných věžích
  • Neoslňuje stejně jako balon s textilním krytem
  • Denní světlo v okruhu více než 60 metrů, nebo až 90 metrů na délku
  • Vlastní pasivní chlazení
  • Odolný proti vodě dle IP67
  • Každé svítidlo je rozšiřitelné až na 450 000 lumenů
  • Polykarbonátové sklo odolné proti nárazu

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné osvětlovací systémy
Záruka: 2 roky
Typ osvětlení: Osvětlovací systém
Výbušné prostředí EX: Ne
Výkon: 540W
Napětí: 220-230V / 50-60H
Proud: 2,4A při 230V
Krytí: IP67
Světelný výkon: 75 000 lumenů
Teplota světla: 5700K - denní světlo
Hmotnost balonu: 8,2 kg
Rozměry: 770mm Výška: 70mm
Výkon generátoru: 700 W