Žebřík teleskopický TELESTEPS rescue fire (3,5m)

Kód: 20781
Neohodnoceno
Značka: TELESTEPS
ZDARMAZDARMA
Žebřík teleskopický TELESTEPS rescue fire (4,1m)
21 500 Kč 17 769 Kč bez DPH
Skladem

ZÁCHRANA JE NA CESTĚ Telesteps Rescue Line je prvním teleskopickým žebříkem na světě, který můžou používat 3 osoby současně. Jedná se o 2. generaci teleskopických žebříku od společnosti Telesteps s revolučním trojúhelníkovým designem trubek. Díky tomu jsou žebříky odolnější a s vyšší torzní tuhostí než kdykoliv předtím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace žebříku teleskopického TELESTEPS rescue fire (3,5m)

JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A ODOLNÝ Když Telesteps vytvářel záchranný žebřík musel brát v potaz neustále se měnící prostředí v kterém záchranáři po celém světě pracují – ať už potřebují rychle vstoupit do oken, na střechy anebo jen sundat vzácné kotě z koruny stromu; v chladu, horku nebo krutých podmínkách tam kde jde o čas – Telesteps záchranný žebřík je vše co budete potřebovat. Rada Rescue je certifikována podle evropské normy EN 1147, speciálně určené pro hasičské a záchranné služby, což je jeden z nejnáročnějších certifikátu, jaké muže teleskopický žebřík obdržet. To znamená, že zvládne zatížení až 500 kg nebo používání 3. osobami současně.

SVĚTOVÁ JEDNIČKA – BEZESPORU Již od počátku 90. let Telesteps vyvíjí a vyrábí teleskopické žebříky, které jsou přínosem v mnoha průmyslových odvětvích a užitečné pro mnoho zákazníku po celém světě. Telesteps je se svou velkou škálou teleskopických pracovních nástrojů přítomen ve více než 45 zemích světa. Telesteps neustále razí cestu a pokračuje v inovacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Záchranářské žebříky
Záruka: 2 roky
Počet příček: 13
Šířka příčky: 50 mm
Pracovní výška: 4,3 m
Rozložená délka: 3,5 m
Složená délka: 1,12 m
Šířka: 0,47 m
Zatížení: 500kg
Hmotnost: 15,0 kg