AED defibrilátor Stryker LIFEPAK 1000 EKG SET obsahuje: AED přístroj, baterie, brašna, 2ks elektrod pro dospělé, doprava zdarma

Kód: 11528
Značka: Stryker
ZDARMAZDARMA
AED defibrilátor Stryker LIFEPAK 1000 EKG
70 570 Kč 58 322 Kč bez DPH 23 523 Kč / 1 ks
Na dotaz

LIFEPAK 1000 je navržen tak, aby jej mohl použít první svědek události – i osoba bez zdravotnického vzdělání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace AED defibrilátor Stryker LIFEPAK 1000 EKG

Je konstruovan. jako v.konn. a kompaktní defibrilátor určen k léčbě pacientů se srdeční zástavou a k zajištění funkce kontinuálního monitorování srdeční činnosti. Tento defibrilátor má všechny vlastnosti, které od defibrilátoru řady LIFEPAK očekáváte, mimo jiné.

Přizpůsobivost 

Díky dvěma možnostem zobrazení lze LIFEPAK 1000 snadno adaptovat na individuální protokol péče o pacienty, nebo jej nastavit podle doporučení American Heart Association a European Resuscitation Council. 

Ovládání 

Po otevření brašny jste navedeni pomocí obrázků k zapnutí přístroje a poté je automaticky spuštěna hlasová a obrazová nápověda, která vás vede krok po kroku. K provedení defibrilačního výboje, který může zachránit život, jsou nutné pouze 3 úkony. 

Výkon 

Díky eskalaci energie až do 360 J máte k dispozici možnosti, které potřebujete pro maximální úspěch defibrilace. U pacientů, kteří vyžadují více než 1 výboj, je zvyšování dávky energie následných výbojů prokazatelně lepší strategií pro ukončení srdečních arytmií léčitelných výbojem. 

Odolnost 

Jako nejodolnější defibrilátor, který společnost Physio-Control kdy vyrobila, můžete vzít LIFEPAK 1000 bez obav do nejnáročnějšího prostředí. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AED defibrilátory, Poloautomatický přístroje AED defibrilátory
Záruka: 2 roky
Typ AED: Poloautomatický