AED defibrilátor PHYSIO-CONTROL, LIFEPAK 1000 - poloautomatický

LIFEPAK 1000 je navržen tak, aby jej mohl použít první svědek události – i osoba bez zdravotnického vzdělání. 

Skladem
Kód: 11522
Značka: Physio-Control
56 263,79 Kč 46 499 Kč bez DPH 56 263,79 Kč / 1 ks
Kategorie: AED defibrilátory
Záruka: 2 roky

Základní specifikace AED defibrilátoru Physio-Control, LIFEPAK 1000 - poloautomatický

 

Je konstruovaný jako výkonný a kompaktní defibrilátor určený k léčbě pacientů se srdeční zástavou a k zajištění funkce kontinuálního monitorování srdeční činnosti. Tento defibrilátor má všechny vlastnosti, které od defibrilátoru řady LIFEPAK očekáváte, mimo jiné: 

Přizpůsobivost 

Díky dvěma možnostem zobrazení lze LIFEPAK 1000 snadno adaptovat na individuální protokol péče o pacienty, nebo jej nastavit podle doporučení American Heart Association a European Resuscitation Council. 

Ovládání 

Po otevření brašny jste navedeni pomocí obrázků k zapnutí přístroje a poté je automaticky spuštěna hlasová a obrazová nápověda, která vás vede krok po kroku. K provedení defibrilačního výboje, který může zachránit život, jsou nutné pouze 3 úkony. 

Výkon 

Díky eskalaci energie až do 360 J máte k dispozici možnosti, které potřebujete pro maximální úspěch defibrilace. U pacientů, kteří vyžadují více než 1 výboj, je zvyšování dávky energie následných výbojů prokazatelně lepší strategií pro ukončení srdečních arytmií léčitelných výbojem. 

Odolnost 

Jako nejodolnější defibrilátor, který společnost Physio-Control kdy vyrobila, můžete vzít LIFEPAK 1000 bez obav do nejnáročnějšího prostředí. 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: