Hasicí zádový vak LESTECH ERMAK 25L

Kód: 19286
Tip
Neohodnoceno
Značka: Lestech
4 235 Kč 3 500 Kč bez DPH
Skladem

Hasící zádový vak ERMAK 25 je určen k hašení drobných požárů, zahoření lesních podrostů, jako vybavení hlídek po likvidaci požárů nebo při pálení klestu po lesní těžbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace hasicího zádového vaku Lestech ERMAK 25 

Hasící zádový vak ERMAK+ je nejvyšší verze z ucelené řady hasících zádových vaků. Při návrhu ERMAKu+ byl kladen důraz na maximální komfort a odolnost. Základem je dvouvrstvá konstrukce kde vnější extra odolná voděodolné tkanina Cordura® v dobře viditelné žluto-černé barvě chrání vnitřní vrstvu, která nese vodu. Komfort zajištuje zádová dvojitá měkčená vložka, která je vložena mezi těmito vrstvami. Samozřejmostí je kompletní zádový systém.

Dvoučinná kovová ruční proudnice, která vyniká jednoduchou konstrukcí a velmi lehkým tahem. Proudnice je vybavena nástavcem umožňujícím regulaci výstupního proudu. Tento nástavec umožňuje také použít pěnu. Dvouvrstvá 3D konstrukce s vnější extra odolnou voděodolnou tkaninou Cordura® v dobře viditelné žluto-černé barvě. Vnitřní vrstva z tkaniny oboustraně potažené PVC. Dvouvrstvá měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě a zaručující maximální pohodlí. Zádový nosný systém se širokýmí ramenními a bederními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Rozměrné víčko pevně uchycené k vaku. Velké plastové madlo pro pohodlné přenášení naplněného vaku. Velká uložná přední kapsa.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lesní požáry
Záruka: 2 roky
Objem [l]: 25
Šířka [mm]: 470
Výška [mm]: 680
Délka [mm]: 140
Hmotnost [kg]: 2.4
Plný proud [m]: 12.0
Sprchový plochý proud [m]: 5.5