Sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné a perforované CPLP 5040

Kód: 19908
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
4 090 Kč –5 %
Sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné a perforované CPLP 5040
4 090 Kč –5 % 3 872 Kč 3 200 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu sorpční rohože byl použit polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné a perforované CPLP 5040

Rohož patří do produktové řady PREMIUM. Tyto textilní sorbenty jsou účinným a jednoduchým prostředkem pro zachycení úkapů na menším prostoru, např. na pracovním stole nebo odkládací ploše. Dodáváme je v rozměru 40 × 50 cm.

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Rohože jsou vhodné zejména pro menší každodenní úkapy například při údržbářských pracích, čištění nebo netěsnosti zařízení. Vynikající pro dlouhodobé použití. 

POUŽITÍ

Textilní chemické sorbenty se používají pro sorpci těch nejagresivnějších kapalin, včetně kyselin, hydroxidů nebo neznámých kapalin. Umožňují jejich snadný, rychlý a bezpečný úklid. Jsou vhodné především do chemických provozů a všude tam, kde se manipuluje s nebezpečnými a agresivními chemikáliemi. 

 Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu CPHF 5040  příčná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v praktickém výdejním boxu, který je chrání, aby nebyly před použitím znečištěny a znehodnoceny. Pomáhá zachovávat sorpční kapacitu (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu). Díky tomuto balení je sorbent připraven k okamžitému použití.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady PREMIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie. Jejich povrch je opatřen tenkou ochrannou vrstvou, která sorbent chrání proti oděru a uvolňování vláken. Textilie je také zpevněná ultrazvukovým pojením, a tím je značně zvýšena její pevnost. Díky tomu mohou pracovníci po sorbentech přecházet. Sorbenty z této řady je vhodné použít na místech, kde je vyžadována vyšší mechanická odolnost a naprosto minimální uvolňování vláken z povrchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sorbenty chemické
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční rohože
Druh sorpce: chemická
Řada sorbentů: PREMIUM
Sorpční kapacita: 101 l
Rozměry výrobku: 40 × 50 cm
Provedení sorbentu: rohož
Mechanická odolnost: ★★★☆☆ - vysoká
Plošná sorpce: ★★★ - silný sorbent
Perforace sorbentu: příčná
Počet ks v balení: 100 ks
Metoda testování: (EDANA 10.4-02)
Počet vrstev: 2
Počet útržků: 200
Rozměry útržku: 20 × 50 cm
Materiál: polypropylen
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 02