Sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné se vzorem a perforací MPHM 5050

Kód: 20034
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
3 557 Kč 2 940 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu sorpční rohože byl použit polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné se vzorem a perforací MPHM 5050

Rohož patří do produktové řady PREMIUM. Tyto textilní sorbenty jsou účinným a jednoduchým prostředkem pro zachycení úkapů na menším prostoru, např. na pracovním stole nebo odkládací ploše. Dodáváme je v rozměru 50 × 50 cm.

VÝHODY

Ochranná textilní vrstva s maskovacím potiskem chrání sorbent před poničením oděrem a prodlužuje jeho životnost. Vzor kryje drobné úkapy a tím prodlužuje i dobu jeho využití z estetického hlediska.

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Rohože jsou vhodné zejména pro menší každodenní úkapy například při údržbářských pracích, čištění nebo netěsnosti zařízení. Vynikající pro dlouhodobé použití. 

POUŽITÍ

Textilní univerzální sorbenty jsou určeny pro sorpci všech neagresivních kapalin. Rychle a bezpečně nasají emulze, oleje, tuky, ropné látky, rozpouštědla, vodu, vodné roztoky nebo slabé roztoky chemikálií. Používají se ve skladových, výrobních nebo opravářských provozech jako prevence úniku nebezpečných látek nebo řešení havarijní situace při náhlém úniku těchto kapalin.

Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu MPHM 5050  podélná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

UPOZORNĚNÍ

Tyto sorbenty nelze použít pro odsávání ropných látek z hladiny vody, protože přednostně absorbují vodu a vodné roztoky, a proto klesají ke dnu.

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady PREMIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie. Jejich povrch je opatřen tenkou ochrannou vrstvou, která sorbent chrání proti oděru a uvolňování vláken. Textilie je také zpevněná ultrazvukovým pojením, a tím je značně zvýšena její pevnost. Díky tomu mohou pracovníci po sorbentech přecházet. Sorbenty z této řady je vhodné použít na místech, kde je vyžadována vyšší mechanická odolnost a naprosto minimální uvolňování vláken z povrchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální úklidové sorbenty
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční rohože
Druh sorpce: univerzální
Řada sorbentů: PREMIUM
Sorpční kapacita: 136 l
Rozměry výrobku: 50 × 50 cm
Provedení sorbentu: rohož
Mechanická odolnos: ★★★★★ - extrémní
Plošná sorpce: ★★★ - silný sorbent
Perforace sorbentu: podélná
Počet ks v balení: 100 ks
Metoda testování: (BS 7959-1:2004)
Počet vrstev: 2
Materiál: polypropylen
Rozměry útržku: 25 × 50 cm
Dekor: Ano
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 01