Sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné a perforované DBCF 5040

Kód: 19935
Neohodnoceno
Značka: EUSORB
1 246 Kč 1 030 Kč bez DPH
Skladem

Na výrobu sorpční rohože byl použit polypropylen, který se vyznačuje chemickou a mechanickou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifkace sorpční rohože EUSORB silné, zpevněné a perforované DBCF 5040

Rohož patří do produktové řady PREMIUM. Tyto textilní sorbenty jsou účinným a jednoduchým prostředkem pro zachycení úkapů na menším prostoru, např. na pracovním stole nebo odkládací ploše. Dodáváme je v rozměru 50 × 40 cm.

TLOUŠŤKA TEXTILNÍHO SORBENTU

Silný sorbent je textilie o vyšší plošné hmotnosti a tloušťce. Díky tomu dokáže nasát velké množství uniklých kapalin. Nejlépe jej využijete v provozech s rizikem velkých nebo stálých úniků nebezpečných látek.

PROVEDENÍ TEXTILNÍHO SORBENTU

Rohože jsou vhodné zejména pro menší každodenní úkapy například při údržbářských pracích, čištění nebo netěsnosti zařízení. Vynikající pro dlouhodobé použití. 

POUŽITÍ

Textilní chemické sorbenty se používají pro sorpci těch nejagresivnějších kapalin, včetně kyselin, hydroxidů nebo neznámých kapalin. Umožňují jejich snadný, rychlý a bezpečný úklid. Jsou vhodné především do chemických provozů a všude tam, kde se manipuluje s nebezpečnými a agresivními chemikáliemi. 

 Použití těchto sorbentů vám zajistí:

  • čistotu a pořádek na pracovišti
  • vyšší bezpečnost práce
  • splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí

PERFORACE

Perforace umožňuje odtrhnout potřebný kus textilie a lépe využít plochu sorbentu. U tohoto sorbentu DBCF 5040  příčná perforace umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétního pracoviště, například zakrýt jím členité povrchy. 

BALENÍ

Sorbenty jsou dodávány v malém odběrném boxu, který je možné umístit na pracovní stůl. Rohože tak máte stále po ruce. Praktický box také chrání sorbenty, aby nebyly před použitím znehodnoceny (při plošném dlouhodobém zatížení se může sorpční kapacita snížit ztrátou volného objemu).

ŘADY SORBENTŮ

Textilní sorbenty řady PREMIUM jsou vyrobeny ze speciální mikrovlákenné netkané polypropylenové textilie. Jejich povrch je opatřen tenkou ochrannou vrstvou, která sorbent chrání proti oděru a uvolňování vláken. Textilie je také zpevněná ultrazvukovým pojením, a tím je značně zvýšena její pevnost. Díky tomu mohou pracovníci po sorbentech přecházet. Sorbenty z této řady je vhodné použít na místech, kde je vyžadována vyšší mechanická odolnost a naprosto minimální uvolňování vláken z povrchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sorbenty chemické
Záruka: 2 roky
Typ sorpce: Sorpční rohože
Druh sorpce: chemická
Řada sorbentů: PREMIUM
Sorpční kapacita: 25 l
Rozměry výrobku: 50 × 40 cm
Provedení sorbentu: rohož
Mechanická odolnost: ★★★☆☆ - vysoká
Plošná sorpce: ★★★ - silný sorbent
Perforace sorbentu: příčná
Metoda testování: (EDANA 10.4-02)
Počet ks v balení: 25 ks
Počet vrstev: 2
Počet útržků: 50
Rozměry útržku: 25 × 40 cm
Materiál: polypropylen
Klasifikace odpadu: 15 02 02, 15 01 02