Hasicí přístroj pěnový HTB PE6 AB/MP (21A/183B) Revizní zpráva, držák pro HP

Kód: 16784
Neohodnoceno
Značka: HTB
1 266 Kč 1 046 Kč bez DPH 1 266 Kč / 1 ks
Skladem

Pěnové hasicí přístroje byly do roku 2005 určeny pro hašení požáru třídy A,B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace hasicího přístroje pěnového HTB PE6 AB/MP (21A/183B) včetně revizní zprávy

Pěnové hasicí přístroje byly do roku 2005 určeny pro hašení požáru třídy A (pevné látky, např. papír, dřevo, textil) a B (kapalné látky a látky přecházející do kapalného skupenství, např. benzín, nafta, barvy, dehet, tuky, parafín). Uplatnění najdou v oblasti těžkého a chemického průmyslu, v rafinériích, lakovnách). Pro hašení požárů třídy F – požáry jedlých tuků a olejů používaných na (v) kuchyňských spotřebičích má společnost Ogniochron – Požární ochrana a.s. v sortimentu speciální hasicí přístroj PE2ABF (8A 55B 40F).

Pěnové hasicí přístroje Ogniochron, PE6 AB/MP,, 21A 233B, splňují platnou evropskou směrnici pro tlaková zařízení 2014/68/EU

Uplatnění najdou v oblasti těžkého a chemického průmyslu, v rafinériích, lakovnách). Pro hašení požárů třídy F – požáry jedlých tuků a olejů používaných na (v) kuchyňských spotřebičích má společnost Ogniochron – Požární ochrana a.s. v sortimentu speciální hasicí přístroj PE2ABF (8A 55B 40F). Vyhledávaný a osvědčený hasicí přístroj se speciální pěnovou náplní, která při hašení hořící látky, vytvoří na jejím povrchu souvislou nepropustnou vrstvu. Tím se výrazné sníží teplota hořící látky a zabrání se úniku žhavých výparů do prostoru. Nepostradatelný v restauracích a kuchyních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hasící přístroje
Záruka: 2 roky
Mobilita: Přenosné
Objem hasiva: 6 L
Typ hasicího přístroje: Pěnový
Umístění: Objekt
Typové označení: PE6AB/MP
Hasicí schopnost: 21A 183B
Množství náplně: 6 litrů
Doba činnosti : 15 sekund
Výtlačný prostředek: Dusík (N2)
Provozní teploty: +5oC ÷ +60°C
Držák na zeď : ano
Revizní zpráva: ano