Přenosný kyslíkový přístroj Rescuer Oxygen

Kód: 20272
Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 24 200 Kč –2 %
Přenosný kyslíkový přístroj Rescuer Oxygen
24 200 Kč –2 % 23 716 Kč 19 600 Kč bez DPH
Skladem

Rescuer Oxygen Standard je první certifikovaný přenosný kyslíkový přístroj pro nezdravotnický personál od společnosti Cylinders Holding. Provozní doba je závislá od nastaveného průtoku v reduktoru od 0,5 do 25 litrů kyslíku pro dýchání za minutu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specfikace přenosného kyslíkového přístroje Rescuer Oxygen

Přenosný kyslíkový přístroj určený pro poskytnutí nelékařské první pomoci. Díky němu můžete účinně postiženému dodat potřebný kyslík a zabránit odumírání mozkových buněk ještě před příjezdem záchranné služby.

Rescuer je vybaven pohodlnou speciálně vyvinutou taškou PREMIUM EMERGENCY EXPRESS-READY-TO-USE, která má chytrý design a různé možnosti nošení. Brašnu lze nosit v ruce, na rameni i jako batoh. Nerezový ventil s nastavitelným redukčním ventilem je vybaven nastavitelným průtokem kyslíku 0 - 25 litrů/min. a ukazatelem tlaku. Zásobníkem kyslíku je vysokotlaká bezešvá ocelová lahev s provozním tlakem 200 bar a vodním objemem 3L.

Certifikace

Rescuer je certifikovaný jako nelékařské zařízení tím otevírá možnosti jeho použití při první pomoci všem proškoleným osobám například z řad hasičů, policistů, zdravotníkům, vojáků aj. Kyslíková lahev je určena pro kyslík pro dýchání, který má zaručenou čistotu 99,5 %, maximálně povolené příměsi CO 5 ppm, CO2300 ppm a vodní páry 67 ppm. Zároveň není v kompetenci SÚKL jako medicinální kyslík a je určen pro distribuci mimo okruh odběratelů stanovený zákonem o léčivech.

Oblasti použití:

profesionální i dobrovolní hasiči
státní i městská policie
ordinace lékařů
armáda
záchranáři
výrobní firmy
obchodní centra
veřejné budovy
hromadné akce
vodní centra
lodní doprava
letecká doprava
hotely a kempy
sportovní kempy
expedice
ropné plošiny

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncentrátory kyslíku
Záruka: 2 roky
Typ koncentrátorů: Přenosný
Registr SÚKL: Nevztahuje se