Hasicí přístroj CO2 sněhový HTB 5F/MP (89B) Revizní zpráva, držák pro HP

Kód: 11411
Značka: Ogniochron
2 085 Kč 1 723 Kč bez DPH 2 085 Kč / 1 ks
Skladem

Hasící přístroj sněhový (CO2) se uplatnění především v oblasti průmyslu, setkáme se s nimi v laboratořích a elektrorozvodnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace hasicího přístroje CO2 sněhový HTB 5F/MP (89B) včetně revizní zprávy

Hasící přístroje s náplní CO2 nezanechávají při hašení žádné zbytky hasicí látky, jsou ideální pro hašení jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení, např. spouštěčů, karburátorů, elektrických spínačů, zařízení na zpracování údajů apod. Uplatnění nacházejí především v oblasti průmyslu, setkáme se s nimi např. i v laboratořích a elektrorozvodnách. Umístění a skladování je možné i na volném prostranství, a to i v zimním období (jsou použitelné i při – 30o C, typ CO2 5/MP). Tvar proudnice zaručuje cílený proud hasiva na místo požáru. Hasicí přístroje jsou ve shodě se všemi platnými evropskými směrnicemi, normami a bezpečnostními předpisy o tlakových nádobách. Životnost je maximálně 40 let.

Objem hasící přístroj CO2 sněhový Ogniochron 5F/MP,89B

Mimo přenosných hasicích přístrojů CO2 dodává společnost Ogniochron – Požární ochrana a.s. rovněž pojízdné hasicí přístroje s náplní CO2 jejichž výroba probíhá v souladu s platnou evropskou normou EN 1866-1:2008. Dříve dodávaný typ CO2 2x30/ETS byl nahrazen 50 kg hasicím přístrojem s jednou tlakovou láhví. Pojízdné hasicí přístroje se dle uvedené normy vyrábějí s náplněmi 10 kg, 20 kg, 30 kg a 50 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hasící přístroje
Záruka: 2 roky
Mobilita: Pevné
Objem hasiva: 5 kg
Typ hasicího přístroje: Sněhový - CO2
Umístění: Objekt
Typové označení: CO25/MP
Hasicí schopnost: 89B
Množství náplně: 5 kg
Doba činnosti: minimálně 9 sekund
Zkušební tlak: 320 bar
Provozní teploty: -30oC ÷ +60°C
Držák na zeď : ano
Revizní zpráva: ano

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení