Tlaková ocelová lahev Dräger ventil VTI EFV 6L/300 bar Životnost 40 let lahve

Kód: 19773
Neohodnoceno
Značka: Dräger
14 881 Kč 12 298 Kč bez DPH
Na dotaz

Tlaková láhev ocel 6l/300 bar. Extra lehká 7,5 kg vč. ventilu Dräger EFV. Konstruováno s použitím nejmodernější technologie a moderních materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace tlakové ocelové lahve Dräger ventil VTI EFV 6L/300 bar

Moderní materiály

    • Tlakové láhve jsou vyrobeny jsou z bezešvé aluminiové vložky a jsou potaženy obalem z uhlíkových vláken v epoxidové pojivu. Na tlakovou láhev je poté nanesena vnější vrstva ze skelných vláken v epoxidové pojivu. Tato vnější vrstva ze skelných vláken je použita za účelem zvýšení odolnosti tlakové láhve proti nárazům a oděru při provozu. Po vysokoteplotním ošetření epoxidového pojiva je na povrch tlakové láhve ještě nanesen vnější gelový plášť, čímž vznikne hladký a snadno čistitelný povrch válce.

Pokroková technologie

    • Vyrobeno a odzkoušeno s použitím automatických, počítačem řízených procesů. Neustálé zpětné investice do výroby a nástrojů zajišťují, že tlakové láhve společnosti Dräger jsou vyráběny a testovány v souladu s technologicky nejvyspělejšími procesy, jaké jsou k dispozici. Automatický sběr dat zajišťuje plnou vystopovatelnost všech použitých materiálů a efektivní monitoring parametrů kritických procesů.

Systém plně homologovaný podle normy PPE

    • Protože společnost Dräger vyrábí veškeré prvky systému dýchacího přístroje - masku, řemení i tlakové láhve - můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a maximálním výkonem, přičemž také požíváte výhod kompletně homologovaného systému osobní ochranné výstroje (PPE) od jediného výrobce. Všechny komplety tlakových láhví Dräger s ventily plně vyhovují směrnici o tlakové výstroji a PED, vyhovují také normě BS EN 1964-1:1999

Možnost rychlého připojení tlakové láhve

    • Rychlé připojení tlakové láhve Dräger umožňuje rychlou a snadnou výměnu tlakových láhví v terénu i v dílně. To umožňuje efektivnější a plynulejší operace, protože odpadá nutnost časové náročného šroubování ovládacího kolečka na ventilu tlakové láhve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové lahve k dýchacím přístrojům
Záruka: 2 roky
Objem lahve: 6 L/300 bar
Typ materiálu: Ocel
Typ ventilu: VTI EFV
Životnost lahve: 40 let
Objem: 6 L
Kapacita vzduchu: 1800
Provozní tlak: 300 bar
Délka: 350
Váha: 7,5kg
Závit: M18 x 1.5
Životnost rok: 40
Ventil : VTI EFV
Výstup ventilu: G5/8"
Otevírací kolečko ventilu: černé, kulatý tvar
Životnost lahve: 40 let
Výška: 60