Žebřík teleskopický TELESTEPS rescue fire, délka 4,1 m

Kód: 18995
Značka: TELESTEPS
ZdarmaZdarma
Žebřík teleskopický TELESTEPS rescue fire, délka 4,1 m
25 892,79 Kč 21 399 Kč bez DPH
Skladem

ZÁCHRANA JE NA CESTĚ Telesteps Rescue Line je prvním teleskopickým žebříkem na světě, který můžou používat 3 osoby současně. Jedná se o 2. generaci teleskopických žebříku od společnosti Telesteps s revolučním trojúhelníkovým designem trubek. Díky tomu jsou žebříky odolnější a s vyšší torzní tuhostí než kdykoliv předtím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní specifikace žebříku teleskopického TELESTEPS rescue fire, délka 4,1 m

JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A ODOLNÝ Když Telesteps vytvářel záchranný žebřík musel brát v potaz neustále se měnící prostředí v kterém záchranáři po celém světě pracují – ať už potřebují rychle vstoupit do oken, na střechy anebo jen sundat vzácné kotě z koruny stromu; v chladu, horku nebo krutých podmínkách tam kde jde o čas – Telesteps záchranný žebřík je vše co budete potřebovat. Rada Rescue je certifikována podle evropské normy EN 1147, speciálně určené pro hasičské a záchranné služby, což je jeden z nejnáročnějších certifikátu, jaké muže teleskopický žebřík obdržet. To znamená, že zvládne zatížení až 500 kg nebo používání 3. osobami současně.

SVĚTOVÁ JEDNIČKA – BEZESPORU Již od počátku 90. let Telesteps vyvíjí a vyrábí teleskopické žebříky, které jsou přínosem v mnoha průmyslových odvětvích a užitečné pro mnoho zákazníku po celém světě. Telesteps je se svou velkou škálou teleskopických pracovních nástrojů přítomen ve více než 45 zemích světa. Telesteps neustále razí cestu a pokračuje v inovacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Záchranářské žebříky
Záruka: 2 roky
Počet příček: 13
Šířka příčky: 50 mm
Pracovní výška: 5,0 m
Rozložená délka: 4,1 m
Složená délka: 1,17 m
Šířka: 0,47 m
Zatížení: 500kg
Hmotnost: 19,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: